Elegancki kombinezon wieczorowy na specjalną okazję

Kombinezony pierwotnie nie kojarzyły się z elegancją, a raczej z męską odzieżą roboczą. Sytuacja bardzo dawno uległa już jednak zmianie. Obecnie jednoczęściowe damskie kreacje są bardzo modne. Elegancki kombinezon wieczorowy można w powodzeniem założyć zamiast sukienki na specjalną okazję, jak wesele i nie tylko. Za co kochamy kombinezony i co polecają nam projektanci na nadchodzący sezon? Poznaj wieczorowe kombinezony Pinko i Twin-Set.

Kombinezony damskie weszły do mody w erze emancypacji, gdy między innymi Coco Chanel zaczęła promować minimalizm i prostą elegancję. Panie porzuciły krępujące suknie, ścięły włosy i zaczęły odważnie zakładać spodnie, także na specjalne okazje. Kombinezon przestał być strojem zarezerwowanym do pracy w fabryce. Stal się ubiorem sportowym, plażowym, a wreszcie również wyjściowym. To właśnie Coco Chanel wprowadziła do swojej kolekcji eleganckie kombinezony, które dziś są synonimem dystynkcji i szlachetnego stylu oraz weszły do kanon mody jako absolutna klasyka.

Elegancki kombinezon wieczorowy zamiast sukni

Jeśli cenisz sobie wygodę, masz swój własny styl i jesteś energiczna, elegancki kombinezon wieczorowy będzie dla ciebie idealną kreacją zamiast wytwornej sukienki. Obecnie w dobrym tonie jest zakładać kombinezony na wesela, gale i inne duże uroczystości. W kombinezonach dumnie prezentują się gwiazdy na czerwonym dywanie. Prosty czarny kombinezon wieczorowy miała na sobie między innymi i Victoria Beckham festiwalu na filmowym w Cannes w 2016 roku. Podczas tego samego wydarzenia czerwonym kombinezonem zachwycała Blake Lively.

Stylowe kombinezony Pinko

Wieczorowe kombinezony to rozpoznawalny element w kolekcjach marki Pinko. W projektach dominują prostota, minimalizm i stonowana kolorystyka. Kombinezony z ozdobnymi rękawami to propozycja Pinko na nadchodzący sezon.

kombinezon pinko

Kombinezony Pinko

 

Wieczorowy kombinezon z kolekcji Twin-Set

Twin-Set również podąża tropem klasyki i niewymuszonej elegancko. Wysublimowany krój kombinezonu w szarym kolorze jest jednocześnie bardzo stylowy. Proste szerokie nogawki i dekolt w serek tworzą kobiecą modną całość. Kieszenie oddają kreacji nonszalanckiego luzu.

twin-set

Kombinezon Twin-Set

 

Jeśli lubisz wyglądać elegancko, ale jednocześnie wolisz prostotę od przepychu, klasyczny elegancki kombinezon wieczorowy po prostu musi znaleźć siew twojej garderobie. Ponadczasowe fasony zawsze dobre się prezentują w połączeniu z dowolnymi dodatkami i w zależności od dobranej odzieży wierzchniej, biżuterii czy butów możesz stworzyć w ten sposób dziesiątki ciekawych stylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code