Nowa kolekcja Patrizia Pepe: sukienki

Patrizia Pepe to włoska marka, założona przez małżeństwo – Patrizię Bambi i Claudio Orrea. Firma powstała w 1993, we Florencji. Z połączenia pasji i przedsiębiorczości obu osób, zrodziła się marka rozpoznawana na całym świecie. Ubrania i buty Patrizia Pepe największą popularnością cieszą się w Europie.

W nowej kolekcji marki można znaleźć ubrania dla kobiet i mężczyzn. Od odkryć wierzchnich i żakietów, aż po bieliznę. Ważną rolę odegrały sukienki. Patrizia Pepe kolejny raz postawiła na stroje, w których każdy może znaleźć coś dla siebie. W zaproponowanych ubraniach można zauważyć też coraz dalsze odejście od minimalizmu, które pozwoliło na poszerzenie oferty.

Nową kolekcję zdominowały te sukienki Patrizia Pepe, których długość sięga najwyżej kolan. Oczywiście nie zabrakło rzeczy dla wielbicielek dłuższych kreacji. Do stworzenia kolekcji wykorzystano bardzo różne materiały – od dzianiny, po koronkę i tiul. Bogaty wybór zaprezentowano również pod względem kolorystycznym. Choć czerń, granat i bordo pojawiają się najczęściej, można znaleźć też odcienie różu, błękitu i biel. Nie zapomniano o fankach niejednolitych kolorów. W nowej kolekcji sukienki Patrizia Pepe cieszą oczy kwiatowymi i geometrycznymi wzorami, prążkami, a także klasyczną kratą.

Nie sposób nie zauważyć, że sukienki Patrizia Pepe z nowej kolekcji są niezwykle uniwersalne. Poza nielicznymi wyjątkami, każda może być założona zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień. A i te, które wydają się być odpowiednie tylko na ważne wyjścia, można nieco odmienić właściwymi dodatkami.

Sukienki Patrizia Pepe dobrze wpisują się w resztę kolekcji, zarówno kolorystycznie, jak i pod względem krojów. Zostały przedstawione przez projektantów razem z innymi częściami garderoby w taki sposób, żeby być przykładem i inspiracją w kompletowaniu własnych zestawów.

W kolekcji zaprezentowano też liczne akcesoria. Torebki, buty, apaszki, szaliki i rękawiczki mogą stanowić znakomite uzupełnienie całości stroju. Zadbano o wszystkie dodatki, dzięki czemu można powiedzieć, że oferta przedstawiona w kolekcji jest pełna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *