Patrizia Pepe

Patrizia Pepe w projektach prezentuje europejską elegancję z włoskim charakterem. Nie jest to bez znaczenia, jeśli weźmiemy pod uwagę pochodzenie marki. Rok 1993. Gorąca Florencja. Dwoje projektantów Patrizia Bambi i Claudio Orrea otwierają firmę projektową.

Budowanie marki Patrizia Pepe zajęło blisko 5 lat, a w jej tworzenie zaangażowana była rodzina pary oraz bliscy znajomi- projektanci oraz architekt Fiesoli.

Nazwa marki w tym wypadku nie jest bez znaczenia. Biorąc pod uwagę śródziemnomorski klimat, historie Florencji oraz wizerunek kobiety, która określają ubrania Patrizia Pepe, nic dziwnego, że ich nazwa związana jest z pieprzem- ostry, wyrafinowany, nadaje i podkreśla smak potraw, a w zależności od rodzaju idealnie komponuje siew w różnych potrawach.

Jak podkreśla sama założycielka firmy, kolekcje Patrizia Pepe są silne i mocno sfeminizowane, które podkreślają kobiecy charakter, jego innowacyjność, kreatywność, a także wyczucie smaku, kończąc na nowoczesności. Firma dopiero w 2005 roku zaprezentowała na rynku kolekcję męską, która tak jak w przypadku kobiecych strojów dopasowała go do stale zmieniającego się wizerunku współczesnego mężczyzny nadając mu cechy elegancji i przewrotnego humoru.

Na drodze rozwoju marki pojawiły się punkty przełomowe, które spowodowały poszerzenie sektorów marki o odzież dziewczęcą czy kolekcje strojów kąpielowych.

Patrizia Pepe to ponadczasowość i kolektywność projektów łączących w sobie obraz miasta i stale zmieniającego się obrazu kobiecości.

Wielkim sukcesem marki, poza klasycznymi projektami odzieży opartych w dużej mierze na zamiłowaniu głównej projektantki do historii sztuki, było stworzenie kolekcji dodatków, które cieszą się olbrzymia popularnością wśród miłośniczek markowej i dobrze zaprojektowanej galanterii.

Główny asortyment- torebki, Patrizia Pepe wykonywane są głównie z naturalnej skóry, choć nie brakuje projektów ekologicznych. Głównym założeniem jest ich podział na bardzo funkcjonalne torebki codzienne oraz wieczorowe. Każda z nich nie tylko prezentuje elegancki styl, ale również funkcjonalność.

Jednym z najoryginalniejszych projektów marki jest linia torebek dwustronnych, prezentowanych poniżej.

torebka patrizia pepe torebki patrizia pepe torebki patrizia pepe outlet torebki patrizia pepe outlet internetowy bordowa torebka patrizia pepe outlet patrizia pepe outlet pomarańczowa

 

Więcej produktów marki znajdziesz na Patrizia Pepe- outlet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code