Poznaj La Haine Inside Us i zakochaj się w awangardzie

Istnieją pewne marki premium, które z miejsca trafiają do serca swoich odbiorców nie tylko niebagatelnymi projektami, ale również starannie przygotowaną kampanią marketingową. Zyskując na swojej popularności, małymi kroczkami przedzierają się przez gęsty rynek odzieżowy, trafiając prosto do naszej garderoby. Do jednego z takich przykładów, należy włoska La Haine Inside Us – marka o awangardowym wydźwięku, pragnąca odpowiedzieć na zapotrzebowanie współczesnych klientów na odzież modną, ale oddalającą się od nurtu głównych trendów. Co takiego czyni ją niezwykłą, a także jakie projekty sygnowane jej logiem powinny znaleźć się w naszej garderobie. O tym słów kilka.

Bezkompromisowe La Haine Inside Us

La Haine Inside Us - czysta awangardaChociaż sama marka narodziła się stosunkowo niedawno – założona została bowiem dopiero w 2017 roku w słonecznej Bolonii – tworzona jest przez doświadczony i bardzo utalentowany zespół projektantów, a także dyrektorów kreatywnych. Świadomi wyjątkowych wartości, jakie charakteryzują La Haine Inside Us, decydują oni o powstaniu bezkompromisowych projektów, odbiegających od aktualnych trendów spotykanych na najsławniejszych wybiegach mody. Sygnowana logiem marki odzież, ma w sobie coś z pogranicza wielkiej awangardy z domieszką minimalistycznego street wearu. Odwaga, próba wyrażenia siebie, brak zasad – to główne składniki, jakie rzucają się na usta w trakcie przeglądania aktualnych propozycji La Haine Inside Us.

Włoskie La Haine Inside Us to przykład marki premium, której celem nie jest tworzenie projektów skierowanych do szerszej publiki, lecz dostarczanie odzieży dla wąskiego grona odbiorców, pragnących innowacyjnych form, minimalistycznych barw, a przede wszystkim komfortowych rozwiązań. Komunikując swój wyjątkowy manifest za pomocą mediów społecznościowych, La Haine Inside Us przebiło się przez resztę konkurencji, docierając prosto w gusta zadowolonych klientów. Dzięki wyjątkowej strategii marketingowej, jak również samej charakterystyce marki, z każdym miesiącem widać znaczny wzrost zainteresowania, oferowanymi przez nią projektami.

Wprowadź odwagę do swojej szafy!

Jeśli planujesz odświeżenie swojej szafy o nowe propozycje danej marki premium, koniecznie zastanów się nad przemyceniem chociaż jednego elementu, sygnowanego marką La Haine Inside Us. Zwłaszcza, że obecna kolekcja pełna jest niezwykłych rozwiązań o ekstrawaganckim charakterze – co pozwoli Ci dowolnie bawić się wydźwiękiem Twojej stylizacji. Oczywiście, jeśli nie przepadasz za odważnymi oraz zbyt wyrazistymi akcentami, możesz zdecydować się na utartą klasykę. Oto dwa przykładowe zestawy, jakie z pewnością sprawdzą się w Twojej garderobie:

Zestaw pierwszy – wysokiej jakości, biała koszulka marki La Haine Inside Us w połączeniu z wyrazistymi jeansami o prostym fasonie, stylizowanymi na lata 80-te. Całość dopełniają ocieplane buty marki Timberland. Stylizacja doskonale sprawdzi się na przełom marca oraz kwietnia.

Zestaw 1 - La Haine Inside Us, Timberland

Zestaw drugi – biały, niesymetryczny t-shirt oversize od La Haine Inside Us oraz wygodne, przyjemne w dotyku szorty o nietypowym wyglądzie (również tej samej marki), połączone z chroniącą przed słońcem bejsbolówką Timberland. Zestaw drugi będzie idealny na okres późnej wiosny.

Zestaw 2 - La Haine Inside Us, Timberland

 

To tylko niektóre z propozycji, jakie znajdują się w aktualnej kolekcji marki premium La Haine Inside Us i charakteryzują się klasyczną formą, pasującą praktycznie do każdej ze stylizacji. Poszukując jednak bardziej awangardowych rozwiązań, można zdecydować się na jeden z wielu zjawiskowych swetrów o niesymetrycznym fasonie lub na podarte spodnie, które przyciągają uwagę swoim krzykliwym wyglądem. Oferta tej włoskiej marki to idealne narzędzie do zabawy z modą. Jedyne co należy zrobić, to nie bać się eksperymentów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *