Torebka na sylwestra

Do sylwestra został nam jeszcze miesiąc – z jednej strony to dużo czasu, z drugiej – bardzo mało. Zapewne głowę zaczynają nam zaprzątać przygotowania do świąt, zakup prezentów i tym podobne zajęcia. Warto już teraz zaplanować, w co się ubierzemy na sylwestra – w ferworze przedświątecznym zapewne zabraknie na to czasu.

Na miesiąc przed sylwestrem zapewne każdy ma już plan na to jak spędzi tę wyjątkową noc. Niektórzy zapewne zdecydowali się na bal, inni planują imprezę – domówkę. Stylizacja na sylwka, to nie tylko strój, ale przede wszystkim – torebka! Jaką torebkę wybrać?

Markowe torebki damskie na sylwestra w domu

Na sylwestra zazwyczaj ubieramy bardzo elegancko. Tradycją już jest, że szukamy błyszczących ubrań, wykonujemy odważniejszy makijaż itd. Nie zapominajmy jednak o dodatkach – w większości stylizacji to dodatki właśnie odgrywają najważniejsza rolę. Do błyszczących stylizacji sylwestrowych polecamy markowe torebki damskie – na przykład torebki Patrizia Pepe. Elegancka, markowa torebka doskonale uzupełni całokształt twojego stroju na sylwestra.

Na przykład mała, elegancka kopertówka z kolekcji Patrizia Pepe, doskonale wpasuje się w większość stylizacji sylwestrowych. Jest matowa w związku z czym będzie się dobrze komponować z błyszczącym strojem. Jednocześnie ciekawa barwa materiału, z którego została uszyta torebka, oraz złoty kolor łańcuszka nawiązują do tematyki sylwestrowej. Tę piękną markowa torebkę polecamy jak najbardziej na sylwester – domówkę 😉

Markowa torebka na bal sylwestrowy

Z kolei na większe wyjście, polecamy równie elegancką, acz bardziej błyszczącą torebkę w nietypowym, oryginalnym fasonie, który na pewno zwróci uwagę innych. Torebka ta ma delikatny połysk, dzięki czemu wpisuje się w konwencję stylizacji sylwestrowej. Nie jest zbyt mocno świecąca, nie jest też matowa w związku z czym będzie pasowała to reszty stroju niezależnie od tego czy postawimy na świecidełka/cekiny czy też jednak na matową kreację.Torebka z połyskiem Patrizia Pepe

Patrizia Pepe prezentuje interesujący styl – fasony jej torebek są niezwykłe. Torebki te sprawdzą się nie tylko na sylwestra, ale także na inne święta, uroczystości, okazje, a również na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *